1/2
Хімічна сировина
Харчові добавки
Перевезення небезпечних вантажів
профхим 3.jpg

Кислоты

food-additives1-990x556.jpg
опасный груз.png

Підприємство "Профхім" з 2002 року здійснює свою діяльність в сфері оптової торгівлі хімічною продукцією і є партнером великих підприємств м.Харків та ін. Областей України.

 

Постійно в наявності на складі харчова та промислова хімія. Пропонована до поставки продукція повністю відповідає вимогам ГОСТ (ДСТУ), якість підтверджено необхідними сертифікатами якості або відповідності.

 

Налагоджені контакти з виробниками, мінімальні терміни поставки, професіоналізм нашої команди є гарантією високої якості продукції, що поставляється нами продукції і пропонованих нами послуг. За час нашої роботи ми навчилися швидко і ефективно вирішувати виробничі проблеми клієнтів, пов'язані з постачанням хімічної продукції.

З 2010 року наше підприємство займається імпортом харчових добавок з країн Європи та Азії. ТОВ "Профхим" входить до переліку підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність і зміцнюють престиж України на міжнародному ринку. Про міцної позиції нашої організації свідчать підсумки незалежного рейтингового аналізу діяльності суб'єктів зовнішньої торгівлі, проведеного в 2019 році. За результатами Національного бізнес-рейтингу ТОВ "Профхим" входить в ТОП-10 підприємств за показником "Обсяг операцій"

 

А з 2020 року Профхим почав займатися виробництвом комплексних харчових добавок для хлібобулочних, ковбасних, молочних і м'ясних заводів.

ТОВ "Профхим" здійснює вантажоперевезення автомобільним транспортом вантажопідйомністю до 20 т в усі міста України.

 

Особливим попитом серед наших клієнтів користуються автомобільні вантажоперевезення небезпечних вантажів, у тому числі і прекурсорів. Наше підприємство має ліцензію Міністерства транспорту і зв'язку України на перевезення небезпечних вантажів автомобільним транспортом, свій автотранспорт з допуском до перевезення небезпечних вантажів, страхування відповідальності суб'єктів перевезення небезпечних вантажів на випадок настання негативних наслідків під час перевезення небезпечних вантажів, водіїв навчених правилам дорожнього перевезення небезпечних вантажів.

 

Ми займаємося перевезеннями вже досить давно і продовжуємо вдосконалюватися, щоб забезпечити Вам найбільш комфортні умови при транспортуванні вантажу будь-якої складності.